klikněte pro zobrazení fotogalerie

Nehtová modeláž HavířovNehtová modeláž, manikúra Havířov

nehtová modeláž Oči jsou zrcadlem naší duše, ruce odrážejí osobnost. Ruce o nás prozradí více, než by mnohý z nás chtěl. Upravené gelové nehty se stávají nezbytnou součástí běžného života a s jednoduchým zdobením nehtů (např. kamínky, nail art nebo novou barvou laku) nejen zazáříte ve společnosti, ale věřím, že vám také pomohu k ještě většímu sebevědomí a spokojenosti se sebou samou.

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností a odolností.

Tato technika modeláže nehtů patří v současné době mezi nejoblíbenější, a to proto, že je ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a také proto, že gelové nehty vypadají velice přirozeně. Díky tomu, že se gelové nehty tvrdí v UV LAMPĚ, je tato technika vhodná pro alergiky i astmatiky. Výhodou této techniky je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také i na přírodní nehty. Kvalitně vymodelované gelové nehty působí velmi přirozeně a mnohdy jsou téměř k nerozeznání od přírodních nehtů. Neměli bychom zapomínat na pravidelné doplňování gelových nehtů cca jednou za 3-4 týdny.

UV Gel Fibre Glass (gel se skelným vláknem)

Extrémní pevnost, vysoká přilnavost. Tyto dvě vlastnosti ocení především ti, kteří mají své nehty vystavené extrémním podmínkám každodenního nošení. UV Gel Fibre Glass je díky vysoké koncetraci skelného vlákna vhodným pomocníkem pro velmi namáhané nehty.

Hezké nehty jsou vizitkou každé ženy, jakéhokoliv věku a společenského postavení.

Ceník

Nové gelové nehty650 Kč
Doplnění gelových nehtů500 Kč
Potažení přírodních nehtů500 Kč
Zdobení nehtů
Cena se vždy odvíjí od délky nehtů a náročnosti zdobení
30 - 50 Kč

Pracuji pouze s vysoce kvalitními značkami gelů.

Nabízím:

  • Modelace a zpevňování nehtů trojfázovým i jednofázovým gelem
  • Manikúra
  • Zdobení nehtů lakem i barevnými gely
  • Francouzská manikúra lakem i gelem
  • Zdobení nehtů ONE STROKE - duhové zdobení (květy různých velikostí a tvarů)
  • Zdobení nehtů 3D - plastické zdobení akrylem

Zdobení nehtů

Široká paleta zdobících technik - kamínky, barevnými gely, glitry, perličkami, razítky...
Na vaše nehty vymodeluji květy, kresby, nebo jen drobné zdobení.
Možnost zdobení i při manikúře.
nehtová modeláž

Otázky a odpovědi

Gelové nehty se lámou?
Je nutné, aby délka vyhovovala klientce. Musí se brát ohled na normální zatížení, sport a podobně.

Umělé nebo zpevnění?
Umělé nehty se většinou lepí jen proto, aby se srovnala délka všech nehtů. Když odroste umělý nehet, stačí jen doplňovat gel.

Jak často musím nehty měnit?
To je velmi individuální. Vetšinou stačí jedenkrát za rok. Opatrně se odstraní gel, nehet se očistí, vydesinfikuje a pak se aplikuje nová modeláž.

Musím nechat nehty od gelu odpočinout?
Nemusíte, jestliže máte na nehtech kvalitní materiál a práci od kvalifikované manikérky, není se čeho bát. Nehet neustále odrůstá. Je to jako u barvení vlasů, barví se jen odrosty a vlas odrůstá a konečky se zastřihují.

Je možné mít s gelem přirozené nehty?
Ano, stačí mít nehty jen trošinku delší a gel se může tvarovat přímo na nehty. Existuje mnoho variant barevných gelů, které se dají použít místo laku, barevný gel se po vytvrzení neodírá a neloupe.

Zničí se mi díky gelu vlastní nehty?
Nehty vám může zničit jen špatná manikérka spolu s nekvalitním materiálem.

Pozor na vietnamský akryl
Poslední dobou se objevuje ve větších městech mnoho velkých nehtových studií. Osůbky s rouškami na tváři sedící za stolky a tiché, trpělivé klientky, které většinou nemají ani ponětí, co se s jejich nehty vlastně děje - mají pocit, že za svých 200 nebo 150 Kč odejdou s krásnými gelovými nehty. Bohužel to tak ale často není. Stává se, že nás tyto klientky kontaktují a žádají o radu. Myslím, že nyní nastala doba, abychom vysvětlili, v čem spočívá rozdíl. Klientky, které si stěžují, že je bolí nehty, je mají probroušené bruskou a materiál, který mají na nehtech je akryl z levné továrny na nehty. Ano, šly na gel, ale bohužel i kvůli své nevědomosti dostaly akryl a jen poslední tenká vrstva je gel. Vietnamský akryl je velice nepoddajný materiál, který je těžký na nehet. Je to zcela jiná technika než gelová varianta. Proč mají v těchto studiích roušky? Modeláž akrylem se provádí tak, že se tekutina smíchá s akrylovým práškem, který tvrdne na vzduchu. Pak se brousí, a protože je to dost tvrdý materiál, používají se brusky. Navíc je třeba si uvědomit, že je to velice agresivní hmota, která rozleptává dutiny - proto ty roušky. Přitom v zájmu zdraví by roušky měly mít hlavně klientky. Nehty se stávají pod tíhou akrylu citlivější, jsou udušené, může docházet k deformacím nehtů a mohou se i objevovat plísně. Gelová varianta je k vašim nehtům mnohem šetrnější. Materiál ve formě gelu se na nehtech vytvrzuje pomocí UV lampy. Tento materiál je přirozenější, lehký, přizpůsobivější a má krásný lesk.

nehtová modeláž

Vady, choroby nehtů a kůže

Lomivé nehty

Lomivé nehty, které rostou pomalu a štěpí se, mohou být způsobeny nedostatečnou výživou. Příčina lomivých nehtů je často vrozená. Vzniká z nedostatku proteinů a vitamínů A, C, B, B6. Také se projevuje při poruše štítné žlázy, anémii (chudokrevnost) a jako důsledek místního porušování nehtové ploténky saponáty a různými chemickými přípravky.

Při lomivých nehtech doporučujeme lakovat co nejméně, jelikož je nutné často obnovovat nános laku a odlakovač stav nehtů zhoršuje. Je dobré při úporné lomivosti zkontrolovat krevní obraz. Doporučujeme při vysoké lámavosti začít pravidelně chodit na P-Shine (japonskou manikúru), která nehty vyživí, zpevní a zabrání lámavosti nehtů.

Kvetoucí nehet

Kvetoucí nehet (leukonychie) se projevuje porcelánově bílými skvrnami na ploše nehtu. Vzniká poškozením v místě kořene nehtu při nešetrně prováděné manikúře, účinky chemikálií, hormonálními poruchami a nedostatkem vitamínů A, C, B, B6.

Plísňová onemocnění

Plísňová onemocnění (onychomykosis) se na rukou projevují méně často, než na nohou. Projeví se ztloustnutím a nažloutlou barvou pod volným okrajem nehtu. Nehty postižené plísní je nutno pravidelně ošetřovat. Léčení spočívá v aplikaci protiplísňových mastí či roztoků.

Bílé skrvny

Bílé skvrny na nehtech jsou známkou nedostatku vápníku, zinku, vitamínu B komplexu. Změny vzhledu nehtů mohou být také způsobeny např. pravidelným předávkováním selenem. Mohou však i vznikat ze stresu či nervozity.